Mc Pen

Opening prodejny papírnictví

Mc Pen opening

Cílem každé promo akce je vyvolání žádoucí pozornosti což vyžaduje vždy inovativní a netradiční přístupy. Pro našeho významného zákazníka McPen, který provozuje MO síť prodejen papírnictví, jsme realizovali tzv. OPENING nové jednotky v Brně na Masarykově třídě.
Pro tento OPENING navrhla naše agentura maskoty ve tvaru nůžek, pera, tužky a šanonu.
Během otevření jsme umístili v blízkosti nové prodejny tři maskoty, kteří poutali dostatek pozornosti k tomu, aby oslovili potencionální klienty. Za dobu trvání akce se výrazně zvedla návštěvnost prodejny až o 50% oproti běžným dnům.
Podívejte se, jak se nám to povedlo. V případě, že chcete navrhnout atraktivní promo akci nebo OPENING vaší nové prodejny neváhejte nás kontaktovat.

 

Výloha a interiér jsou vizitkou každého obchodu

Obchod dělá vždy výloha, a proto jsme se zaměřili na každý její detail.
Naše agentura navrhla a realizovala výlohu a interiér prodejny papírnictví McPen v Brně na Masarykově třídě.

Cílem bylo vytvořit atraktivní exteriér a interiér prodejny nacházející se v centru Brna. Kamenné obchody mají svá lokální specifika oproti nákupním pasážím v OC.
Výloha má minimalistický a přitom poutavý vzhled, který koresponduje s image MO sítě papírnictví McPen. Přenosné dekorativní prvky postaviček a světelný logoboard dokreslují celkovou image prodejny.