Řeznictví U Kusáků

Rodinný podnik s respektem k tradičnímu řemeslu    

Jednoduchost, čistota, účelnost a skromnost. To jsou kvality, které zosobňuje rodinná tradice od roku 1954 v novém ŘEZNICTVÍ s BISTREM U Kusáků.

Sympatický rodinný podnik, kam můžete přijít nakoupit čerstvé maso, uzeniny, které jsou zpracovávány s maximální šetrností a v BIO kvalitě. Můžete zde také v bistru ochutnat tradiční české receptury, které jsou uvařeny výhradně z čerstvých surovin. Firma vychází z dlouholeté rodinné tradice. Dnes je to již třetí generace řezníků, bratři Bohumil a Tomáš Kusákovi, kteří udržují řemeslo a tradiční české receptury.

 

O realizaci rekonstrukce na klíč se postarala společnost BIZMARK a.s.

Surové železo a dub se prolínají i na některých solitérních kusech nábytku zhotovených na míru. Chladící vitríny mají formu kovové konstrukce s jekly opláštěnými surovým plechem. Veškerý nábytek kromě židlí je vyroben na míru. Použité gastro technologie jsou vyrobeny na zakázku od předních Českých výrobců. Interiér byl doplněn o původní řeznický špalek z roku 1954, který je připomínkou rodinné tradice. Tento špalek byl repasován a upravený na umyvadlo s integrovanou baterií DYSON Airblade s osoušečem rukou.

 

Společnost BIZMARK se již více jak 25let zabývá vizuálním marketingem, který má za cíl provázat firemní identitu a filozofii značky s prodejním místem.  Naše letité zkušenosti, vášeň pro dokonalost a neustálá snaha o zlepšení tvoří to, co považujeme na agentuře BIZMARK za výjimečné. Jsme schopni splnit Vaše představy a provázat Váši firemní identitu s interiérem Vaší prodejny. Řekněte nám o svých představách my se vynasnažíme je pro Vás naplnit.