Medicol Green Ways Mc Pen HELLO Večerníček HELLO Simpsons Drink Pivovar Klášter Vinny ČSAD Uherské Hradiště Ekolamp Sirupek Atalian Raciola Kredit Colorlak Univerzál ROYAL SPA HELLO Ovocné Sirupy HELLO Premium Drink HELLO Nápojové koncentráty SYNOT Euroclinicum Fonergy Ekolamp Vita estyle Oxalis HELLO Ovocit HELLO Ovocné kapsičky NWT mobil Colorlak corporate Víno Hruška - Frizzante Collection Dapper 5000 COLORLAK produktová image SKD Víno Hruška - medovina KLUM MEREO Klas Řeznictví U Kusáků HELLO Smoothie Kozubík stolářství HELLO Kečup
Naše reference v oblasti Vizuální styl shlédnete kliknutím na ikony

Řeznictví U Kusáků

Jednoduchost, čistota, účelnost a skromnost. To jsou kvality, které zosobňuje rodinná tradice od roku 1954 v novém ŘEZNICTVÍ s BISTREM U Kusáků.

Sympatický rodinný podnik, kam můžete přijít nakoupit čerstvé maso, uzeniny, které jsou zpracovávány s maximální šetrností a v BIO kvalitě. Můžete zde také v bistru ochutnat tradiční české receptury, které jsou uvařeny výhradně z čerstvých surovin. Firma vychází z dlouholeté rodinné tradice. Dnes je to již třetí generace řezníků, bratři Bohumil a Tomáš Kusákovi, kteří udržují řemeslo a tradiční české receptury.

O realizaci rekonstrukce na klíč se postarala společnost BIZMARK a.s.

Surové železo a dub se prolínají i na některých solitérních kusech nábytku zhotovených na míru. Chladící vitríny mají formu kovové konstrukce s jekly opláštěnými surovým plechem. Veškerý nábytek kromě židlí je vyroben na míru. Použité gastro technologie jsou vyrobeny na zakázku od předních Českých výrobců. Interiér byl doplněn o původní řeznický špalek z roku 1954, který je připomínkou rodinné tradice. Tento špalek byl repasován a upravený na umyvadlo s integrovanou baterií DYSON Airblade s osoušečem rukou.

Společnost BIZMARK se již více jak 25let zabývá vizuálním marketingem, který má za cíl provázat firemní identitu a filozofii značky s prodejním místem.  Naše letité zkušenosti, vášeň pro dokonalost a neustálá snaha o zlepšení tvoří to, co považujeme na agentuře BIZMARK za výjimečné. Jsme schopni splnit Vaše představy a provázat Váši firemní identitu s interiérem Vaší prodejny. Řekněte nám o svých představách my se vynasnažíme je pro Vás naplnit.vizualni-styl vizualni-styl